Referencie:
  • Facebook Social Icon

24. jún 2015 Michaela Blahušiaková

Mat na svadbe Maroša bolo najlepsim rozhodnutim celej svadby. Najlepsi party maker v Martine, velmi ochotny a ustretovy clovek pripraveny splnit aj tie najnarocnejsie ocakavnia mladomanzelov. Klobuk dole za cely zabavny program, ozvucenie, nasvietenie miestnosti, kratke video so spolocnymi fotkami a mnoho mnoho dalsieho.. DAKUJEME!!! ❤ 

28. okt 2014 Anna Vallo

Proste jedno veľké WOW, pán Maroš Chvojka je jeden úžasný človek, robí perfektnú zábavu, super nápady, hry na svadbe, celá jeho produkcia je super, aj tie stretnutia s ním, už len z toho pôjdete slečny nadšené :) , neuveriteľné ako dokáže ľudí baviť, všetkých roztancovať, všetkým sa páčilo, ani sme nechceli aby sa svadba skončila, veľký profesionál a patrí mu velikááááááááááánske ĎAKUJEME!!!!!!! nikdy neoľutujeme!! :) :) :*  

25. mar 2014 Lucia Lehotská

Obrovská vďaka tomuto človeku. Vďaka nemu prebehla svadba uplne hladko, všetci sa skvelo bavili a program si velmi chvalili. Nič nebolo na silu, prehnané, každý si naopak prišiel na svoje a p. Chvojka presne vycítil na čo sa ľudia bavia a tomu všetko prispôsobil. Najlepšie bolo, keď nás s manželom učil tancovať ešte a chodbe, keď ostatní jedli, lebo sme sa báli, že to zvrzáme :D Môžem len a len odporučiť! Náš názor je, že to boli v rámci svadby najlepšie investované peniaze ;-) 

4. jún 2016 Monika Muchová

Musím povedať, že lepšieho dj-a sme si nemohli vybrať. Som veľmi rada že sme si nechali od teba poradiť a určite sa nám to oplatilo.Vďaka tebe bola naša svadba úžasná.Ďakujeme za fantastickú zábavu a atmosféru.Nebolo jediného svadobčana, čo by ťa nechválil. Vrelo odporúčame všetkým a na hocijakú príležitosť. 

24. mája 2016 Patrik Junas

Maroško super zábava, program, nasvietenie. Ďakujeme dlho budeme spomínať.

10. máj 2012 Martin a Zuzka Špánikovci

Bezkonkurenčný človek nielenže hrá, ale aj zabáva, má karaoke.....veľmi široká ponuka, ochotný a zlatý človek, ODPORÚČAM!!!

2. aug 2011 Mirka

Kvalitný dj, dobrý výber hudby, dokázal zabaviť všetky vekové kategórie od detí až po starých rodičov...